w

Gracze CSGO tworzą połączenie Dust 2 i Mirage. To będzie nowa, ulubiona mapa?

Jeden z graczy CS:GO postanowił stworzyć mapę, która łączy w sobie Dusta 2 i Mirage.


CS:GO cały czas się rozwija również w temacie map. Głównie za sprawą projektów społecznościowych, ale wciąż jest to jakiś punkt zaczepienia. Na horyzoncie pojawił się bardzo ciekawy koncept, który łączy w sobie dwie popularne lokacje.

Jeden z użytkowników Reddita o nicku „DoorPrivileges” podzielił się z graczami swoim konceptem mapy o nazwie „Durage”. Ma ona być połączeniem dwóch lokacji, Mirage i Dust2.

Jak prezentuje się szalona mapa?

Jak czytamy w opisie projektu, ma to być odtworzona mapa z dwóch różnych. Projekt spotkał się bardzo pozytywnym odbiorem, który zaskoczył samego twórcę. W związku z tym postanowił zaprosić innych do współpracy, by mapa była jak najbardziej dopracowana. Póki co udostępniono jedynie jej wstępny układ.

Cała mapa z jednej strony wydaje się być prosta i znana, ale z drugiej można się na niej łatwo pogubić, gdy będąc na spawnie terrorystów na Mirage’u, nagle przejdziemy na długą Dusta 2.

Wydaje się, że pomysł jest strzałem w dziesiątkę. Widać ogromne zainteresowanie nie tylko Durage, ale także łączeniem innych lokacji w jedną. Dust 2 i Mirage to naprawdę znane i popularne lokacje. Już teraz w komentarzach na Reddicie można wyczytać, że mapa ma sporą szansę stać się nowym numerem jeden, o ile autor odpowiednio poprowadzi prace.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike