w

Gracze CSGO zaczęli widzieć czaszki na jednej z map. Wygląda to co najmniej niepokojąco

Gdyby coś takiego pojawiło się w Valorancie, to oczywiście byłaby to zapowiedź nowej postaci lub nowej mapy. W CS:GO to coś nowego.


Valve nie zapowiada nowości za pomocą zmian na mapach, dlatego gracze są nieźle zdziwieni, że na Vertigo pojawiają się jakieś dziwne tekstury. Prawdopodobnie jest to jakiś dość niepokojący błąd, natomiast Valve jeszcze się w tej sprawienie nie wypowiedziało.

Zamieszanie wokół tej tekstury jest całkiem duże, bowiem nikt nie wie, o co chodzi. Pokazuje to natomiast potencjał, jaki drzemie w CS:GO. Wystarczy mała rzecz, by wywołać dyskusje – a gdyby deweloperzy używali tego typu rzeczy tak po prostu do zapowiedzi skinów czy trybów?

Czaszki w CS:GO

Najdokładniejsze zdjęcie oryginalnie opublikował użytkownik Reddita o nicku “CaesiummuiseaC”, który pokazuje jedną ze ścian na Vertigo.

Co tutaj widać? “Pattern”, jakiś błąd graficzny, który nałożył grafikę z czaszkami. Dlaczego akurat czaszki? Dobre pytanie.

Takie zjawisko nie jest jakieś niezwykle rzadkie i nie należy tego traktować jako czegoś w stylu zapowiedzi. Sprawdzenie integralności plików powinno pomóc.