w

Grał w CSGO od 3 dni. Właśnie sprzedał skina za blisko 700 tysięcy złotych

Czasami po prostu ludzie mają szczęście. O wielkim farcie może mówić 18-latek, któremu udało się wydropić kosę i sprzedać ją za abstrakcyjną kwotę.


18-latek miał w CS:GO przegranych zaledwie 31 godzin. Po takim czasie otworzył skrzynkę, dropiąc z niej jeden z najrzadszych noży w całej grze. Okazało się, że chętnych na zakup jest naprawdę wielu. I tak po kilkudziesięciu godzinach doszło do transakcji.

Grał w CS:GO dosłownie przez 3 dni, a może sobie teraz kupić mieszkanie. Przynajmniej mógłby, gdyby był Polakiem. Tak czy inaczej, nóż sprzedano za 169 tysięcy dolarów, czyli w przeliczeniu około 672 tysięcy złotych.

3 dni i blisko 700 tysięcy złotych

To naprawdę trzeba mieć abstrakcyjnego farta. Według zewnętrznych serwisów wzór 387 jest jednym z absolutnie najrzadszych i ma 0.001% szans na wydropienie. Stąd taka cena, która zapewne w przyszłości tylko urośnie.

18-latkowi zapewne zależało na czasie i kasie, więc nie traktował tego jako inwestycję, a raczej zwyczajnie szczęście i możliwość szybkiego zarobienia dużej kasy. Blisko 700 tysięcy – czujecie to?

Video

I weź tu wytłumacz rodzicom, że gry czasami potrafią naprawdę oddać i nie trzeba wcale być esportowcem ani poświęcać na nie pół życia. Tutaj wiadomo, że to niesamowicie rzadka sytuacja, ale jednak miała miejsce.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike