w

Jak Pasha i Snax rozbudzili dawne wspomnienia graczy CSGO, jeszcze za czasów Virtus.pro?

5 graczy Virtus.pro w jednym turnieju. Powróciły stare wspomnienia, a Pasha nie krył swoich emocji.


Gracze Counter-Strike’a: Global Offensive doskonale pamiętają dobre czasy Virtus.pro. Polscy gracze traktowali Niedźwiadków jak drużynę narodową i rzeczywiście poniekąd tak było. NEO i spółka dostarczali emocji nadwiślańskim widzom, a ci ich za to pokochali.

Po latach Pasha i Snax spotkali się na jednym turnieju 2 vs. 2 organizowanym przez GG League. Dzięki niemu powróciło część starych wspomnień.

Atmosfera podczas turnieju była niesamowita

pashaBiceps w swoich mediach społecznościowych przedstawił osobiste wrażenia z turnieju. Jak można zauważyć po jego wpisach – był z niego całkiem zadowolony, ponieważ miał okazję na chwilę poczuć się jak za czasów świetności. Warto dodać, że był to pierwszy lanowy turniej w tym roku, zatem Pasha mógł przeżyć jeszcze więcej „flashbacków”.

Ponadto w sieci zaczęły być bardzo popularne zdjęcia Snaxa i Pashy. Jedno z nich w serwisie Reddit uzyskało ponad 10 tysięcy pozytywnych ocen. Najwidoczniej możliwość zobaczenia ich duetu obok siebie, a także na tym samym, jednym serwerze, była naprawdę przyjemnym doznaniem dla wielu oglądających.

Sam Pasha wspomina również, że zauważył, jak wiele osób wspierało go w przeszłości i robiło to nadal podczas zawodów 2 vs. 2:

Snax także postanowił przywołać bardzo interesujące wspomnienie, które dotyczyło spotkania z Natus Vincere z 2016 roku. Udało mu się wtedy wygrać clutcha 1 vs. 4 w naprawdę niesamowitym stylu:

Video

A poniżej można zobaczyć prawdziwy fragment tego spotkania:

Video

Jak sobie poradzili Snax&Pasha w turnieju?

Obaj zawodnicy grali naprawdę świetnie i byli zgraną ekipą, co zresztą dało się dostrzec nie tylko na serwerze. Cały turniej toczył się o pulę nagród wynoszącą 50 tysięcy złotych, z czego 4 tysiące trafiły właśnie do Pashy i Snaxa. Poniżej można zobaczyć część klasyfikacji:

  1. Kyalr&innocent – 20.000 zł
  2. GruBy&Markoś – 10.000 zł
  3. MICHU&Dycha – 6.000 zł
  4. Snax&pasha – 4.000 zł

Video

Cały turniej dostarczył mnóstwo emocji. W końcu zagrało w nim aż pięciu byłych zawodników Virtus.pro, czyli oczywiście Snax i Pasha, ale również NEO, TaZ oraz MICHU.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike