w ,

Jak s1mple zareagował na pierwszą grę w Valorancie? Jak radził sobie najlepszy gracz CSGO?

S1mple po raz pierwszy zagrał w Valoranta podczas swojej transmisji. Jak sobie radził progracz CS:GO?


Oleksandr “s1mple” Kostyliev przez wielu jest uważany za najlepszego gracza Counter-Strike’a: Global Offensive na świecie. Snajper Natus Vincere postanowił po raz pierwszy sprawdzić swoje umiejętności w bezpośrednim konkurencie CS:GO – Valorancie.

Pierwsza reakcja Ukraińca na FPS Riotu była naprawdę zabawna, jednak później s1mple zaaklimatyzował się w nowym dla siebie tytule.

“Co to jest? Co do cholery?” – czyli pierwsze spotkanie s1mple z Valorantem

Poniżej można zobaczyć pierwszą reakcję s1mple na świat Valoranta. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie bardzo rozumie, co się tam dzieje i jest zdezorientowany, ale jednocześnie zaciekawiony.

Później, gdy gracz nieco poznał Valoranta i częściowo go zrozumiał, mogliśmy zobaczyć, ile warte są umiejętności z CS:GO w FPS-ie Riotu. Ukraiński zawodnik radził sobie naprawdę nieźle i wyróżniał się przede wszystkim grą karabinem snajperskim. Poniżej można zobaczyć kilka jego skillowych akcji, które robią wrażenie, zwłaszcza jak na gracza, który dopiero rozpoczął swoją rozgrywkę w Valorancie:

Przykład s1mple pokazuje, że doświadczony gracz Counter-Strike’a po przejściu na Valoranta może doznać pewnego szoku. Dzieje się tam naprawdę dużo, zwłaszcza jeśli mowa o umiejętnościach, jednak mechanika strzelania jest bardzo podobna. Do tego w FPS-ie Riotu może przydać się game-sense nabyty w tytule Gabe Newella i spółki.