w

Jak sprawdzać swoje statystyki w CSGO za pomocą funkcji, która została wprowadzona z operacją

Valve wysłuchał społeczności. Można sprawdzić swoje statystyki, jednocześnie nie polegając na innych markach.


Śledzenie swoich statystyk w Counter-Strike’u: Global Offensive w przeszłości nie było najprostszym zadaniem. Produkcja sama w sobie oferowała takiej możliwości i polegać trzeba było na zewnętrznych firmach i witrynach. Gracze nie mogli być zupełnie przekonani co do ich bezpieczeństwa czy dokładności.

Mimo to, deweloperzy Valve postanowili wysłuchać swoich graczy i tym samym do tytułu dodana została nowa funkcja, która to umożliwia.

Jakie statystyki śledzi tracker i gdzie je można sprawdzić?

Nowy moduł od Valve umożliwia graczom śledzenie niemal wszystkich statystyk, jakie zapragnie gracz. Niestety, dalej nie możemy zobaczyć jak dużo brakuje nam do awansowania w systemie rangowym, lecz istnieje tam cała fura innych ciekawostek i informacji.

Tracker śledzi współczynniki KD ratio, ADR, pokazuje osiągnięcia z daną bronią i mapą. Sporym zaskoczeniem dla graczy może być mapa cieplna, która wskazuje na pozycje, na których najczęściej się znajdujemy. Dodatkowo pokazuje ona miejsca, w których najczęściej trafiamy rywali, więc funkcja może znacząco wspomóc rozwój umiejętności.

Aby wyświetlić statystyki należy wykupić operację. Obecnie obejmują one tylko Operację Broken Fang, lecz możemy być niemal pewni, iż pozostaną one również po jej zakończeniu i będą dostępne dla każdego użytkownika.

W celu wyświetlenia tych statystyk należy uruchomić CSGO i przejść do zakładki „Statystyki operacji” u dołu panelu. Następnie można wybrać parametry, które zechcemy śledzić.

Warto również dodać, że ta zmiana wiąże się z upadkiem takich stron, jak csgo-stats.com czy tracker.gg, z których najczęściej korzystała społeczność.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike