w

Jak to się stało, że 14-latek grający w CSGO na cheatach pojawił się w telewizji?

W historii CS:GO było wiele dziwnych sytuacji. Do nich można zdecydowanie zaliczyć reportaż, jaki ukazał się rok temu w telewizji.


CS:GO ma wiele różnych historii, o których wie stosunkowo mało osób. W październiku 2019 roku w telewizji pokazano reportaż o chłopaku, który uratował swojego kolegę przed odebraniem sobie życia. Wszystko to działo się poprzez właśnie Counter Strike’a.

Jedyny problem był taki, że chłopak zażartował sobie, włączając tzw. “spinbota”, w efekcie cały świat zobaczył jak “cheatuje”.

Cheatujący 14-latek w telewizji

Materiał ten jest jak najbardziej poważny. Opisuje historię 14-letniego gracza CS:GO, który w pewien sposób uratował swojego kolegę przed samobójstwem. Historia bardzo poważna i prawdopodobnie prawdziwa.

Trudno jednak powiedzieć, czy faktycznie tak było, biorąc pod uwagę fakt, że nastolatek zrobił sobie z reporterów żarty. W telewizji nikt się nie zorientował, że chłopak po prostu używa cheatów na mapie treningowej.

Oczywiście cała akcja z botem miała być tylko żartem, zrobionym za pośrednictwem mapy “aim_botz”. Szybko stało się to naprawdę popularne, w końcu ktoś wkręcił narodową telewizję. Od tamtej pory reporterzy dokładnie przyglądają się temu i sprawdzają, co dokładnie pokazują swoim widzom.