w

Jak to się stało, że w telewizji śmiano się ze sprzedaży skina w CSGO za ponad 60 tysięcy dolarów?

CS:GO niejednokrotnie pojawiało się w telewizji, natomiast zazwyczaj były to albo wyniki meczów, albo same rozgrywki gdzieś na kanale, który ogląda stosunkowo mało osób.


Kilka razy w historii zdarzyło się, że CS:GO pojawiało się nie tylko na kanałach sportowych, ale także rozrywkowych. Do nich należy zaliczyć między innymi Comedy Central, które ma blok reklamowy przeznaczony tylko dla dorosłych.

Jakiś czas temu pojawiła się tam informacja o skinie w CS:GO, konkretnie Dragon Lore do AWP, który został sprzedany za wówczas rekordową sumę ponad 60 tysięcy dolarów.

“Powiedź swojemu dziadkowi”

Podczas wspominanego bloku reklamowego pojawiła się krótka informacja o tym, za ile sprzedano wówczas Dragon Lore. Ktoś uznał, że będzie to całkiem zabawne, jeżeli tę wiadomość przekaże się dziadkowi.

Jak można się domyślać, mało kto się śmiał, a drugi raz tego nie powtórzono. Wykorzystała to jednak strona do kupowania skinów, która jeszcze przez długi czas promowała się właśnie tym klipem, by potem ostatecznie upaść w bardzo dziwnych okolicznościach.

Skiny są niesamowicie ważną częścią CS:GO, a ich ceny niekiedy osiągają zawrotne ceny. Niektórzy po prostu je kolekcjonują, jak samochody, inni kupują po niższych cenach, by finalnie sprzedaż je z zyskiem.