w

Jak wygląda CSGO na monitorze o rozdzielczości 5120×1440? Jest gorzej, niż się wydaje

Gracz postanowił sprawdzić jak będzie wyglądać CSGO na monitorze o rozdzielczości 5120×1449. Takiego efektu nikt się nie spodziewał.


Gracze Counter-Strike’a: Global Offensive wiele razy zastanawiają się jaki format rozdzielczości ekranu byłby dla nich najlepszy. 4:3 powoduje poszerzenie modeli, ale ich przyśpieszenie, 16:9 zwężenie postaci, ale zwolnienie ruchu na ekranie, natomiast 16:10 łączy w sobie cechy obu formatów.

Do tego dochodzą również same rozdzielczości… dla przeciętnego gracza CSGO to naprawdę trudny wybór. Dzisiaj jednak wiemy, jakich rozmiarów póki co unikać i nad czym Valve musi jeszcze popracować.

Jak wygląda CSGO na rozdzielczości 5120×1440?

Jeden z członków społeczności postanowił sprawdzić jak będzie wyglądał CSGO na szerokim monitorze o rozdzielczości 5120×1440. Zapewne większość społeczności spodziewało się niezwykle bardzo poszerzonych postaci, które przy okazji całkiem łatwo trafić. Nic bardziej mylnego. FPS od Valve na tej rozdziałce jest praktycznie niegrywalny.

Na poniższym obrazku możemy zobaczyć w jaki sposób prezentuje się gra. Model trzymający broń w menu głównym jest poza dostępną mapą, poczekalnia oraz lista naszych znajomych również. Ekran samej gry rozszerzył się tylko do pewnego, prawdopodobnie maksymalnego stopnia.

Przypomnijmy, iż społeczność Counter-Strike’a już jakiś czas temu zgłaszała problem z grą w rozdzielczości 3840×2160, co zostało naprawione przez deweloperów. Okazuje się, iż teraz czeka ich kolejne wyzwanie.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike