w

Jak wygląda Overpass z CSGO w stylu Cyberpunka 2077? Gracze pokazują swoje umiejętności

Choć o Cyberpunku 2077 powiedziano już chyba wszystko, to gracze nadal trzymają się tego tematu.


Cyberpunk jaki by nie był, to uświadomił graczom, jak bardzo ciekawie można zaprezentować nowoczesne miasto. Społeczność CS:GO świetnie wykorzystuje tę inspirację, w efekcie czego co chwilę powstają jakieś mapy w stylu Cyberpunka.

W niektóre można grać, inne pozostają póki co tylko i wyłącznie planami. Oprócz map powstają także propozycje skinów, naklejek i masa rzeczy, która normalnie zapewne nie byłaby zauważona.

Cyberpunk Overpass

Jeden z użytkowników Reddita o nicku “jd_40” przygotował swój koncept Overpassa zmienionego na styl Cybepunka. Mnóstwo świateł, neonów i nawiązań bezpośrednio do świata CS:GO. Grafika w bardzo szybkim tempie stała się popularna i trudno się dziwić.

Niestety, ten projekt prawdopodobnie nie doczeka się nigdy grywalnej wersji. Jak czytamy na Reddicie, zostało to przygotowane na specjalny konkurs na Discordzie. Jest to tylko jedno ujęcie, mające być surowym screenem z gry.

Z jednej strony szkoda, z drugiej stworzenie czegoś takiego zdecydowanie wymagałoby ogromu pracy, a i tak nie wiadomo, czy ktokolwiek za rok byłby zainteresowany tym tematem. Dobrze pokazują to inne cyberpunkowe mapy, które przez chwilę cieszyły się popularnością, by finalnie odejść w zapomnienie.