w

Jakie są najtańsze noże w CS:GO? Wzbogać swój ekwipunek za niewielkie pieniądze

Noże w CS:GO wydają się być prestiżowymi przedmiotami za ogromne pieniądze. Da się jednak znaleźć tańsze sztuki.


Ceny noży w Counter-Strike’u: Global Offensive są wysokie niemal od zawsze… a przynajmniej stosunkowo do innych skórek broni. Mimo to z czasem te ceny stały się naprawę ogromne i mnóstwo osób nie może sobie pozwolić na taki wydatek, zwłaszcza, iż jest to wyłącznie kilka pikseli w grze komputerowej. Fanów jednak nie brakuje, a popyt na noże cały czas istnieje. Da się jednak znaleźć nieco tańsze sztuki, które dobrze wyglądają.

Lista jednych z najtańszych noży w CS:GO

Nóż Navaja

Nóż Navaja jest bezprecedensowo jednym z najtańszych i najprostszych noży na rynku. Nie otwiera się w zbyt efektywny sposób, natomiast animacja oglądania również nie oddaje specjalnych wrażeń. Mimo to w kolorze może wyglądać lepiej, niż standardowa kosa. Najtańszy egzemplarz można zakupić już za ok. 250 zł.

Sztylety cienia

Sztylety Cienia są jedną z najlepszych opcji w niższej półce cenowej. Na początku ich wartość była naprawdę wysoka ze względu na fakt, iż po dodaniu w 2015 roku nie były popularnym przedmiotem na rynku. Aktualnie możemy wyłapać Sztylety Cienia za 280 złotych w najtańszej wersji, jednak niektóre skórki są bardzo poszukiwane, a ich cena oczywiście wygórowana.

Gut Knife

Gut Knife to jeden z pierwszych, niestandardowych noży dostępnych w Counter-Strike’u. Jego cena wynosi w najtańszej skórce wynosi ok. 314 zł. Najciekawszymi skórkami w rozsądnej cenie wydają się być przede wszystkim Night oraz Rust Coat.

Nóż Falchion

Falchion da się kupić za rozsądną cenę ze względu na jego niski popyt. Większość graczy zdecydowało się zakupować bardziej efektywnych skórek dla noży. Kosa została dodana w kwietniu 2017 roku. Można go zakupić już za około 235-300 złotych w przypadku skina Urban Masked.

Sztylet

Sztylet jest jednym z wyjątkowych noży w CS:GO ze względu na swoje cienkie, proste ostrze, które pracuje na mechanizmie sprężynowym. Kosa jest najdroższą na liście, lecz można ją zakupić już za około 400 złotych. Najlepiej zwrócić uwagę na Boreal Forest lub Scorched.