w

Jeżeli ginęliście w tym miejscu w CSGO, to teraz macie macie doskonałą wymówkę

Gracze CS:GO często spotykają nietypowe błędy, które szybko mogą się stać doskonałą wymówką podczas grania ze znajomymi.


CS:GO w porównaniu z innymi grami nie posiada zbyt wielu błędów, natomiast te jak najbardziej się zdarzają. Jedne kompletnie nie wpływają na nic, jak przykładowo fakt, że na jednej z map mamy 3 dzwonki i tylko dwie skrzynki na listy:

To nawet trudno nazwać błędem, a bardziej przeoczeniem projektantów. Na Mirage występuje jednak coś, co jak najbardziej jest bugiem. O co chodzi?

Element, którego nie widać

Jeżeli zdarzyło Wam się kiedyś zginąć w tym miejscu i nie mieliście dobrej wymówki przed drużyną, to teraz już macie na co zwalać całą winę. Jeden z użytkowników Reddita o nicku “snehanshuchk1” pokazał coś, co teoretycznie może przeszkodzić w zlikwidowaniu przeciwnika.

Gracze sami się śmieją, że teraz będą w ten sposób tłumaczyć to, że umarli. Oczywiście należy to traktować z przymrużeniem oka, choć rzeczywiście błąd ten powinien zostać naprawiony.

Bugfixów należy się spodziewać w kolejnej, raczej większej aktualizacji. Temat na Reddicie stał się na tyle popularny, że na pewno został już zauważony przez twórców.