w

Klątwa casterów CSGO niczym Sasin. W najbliższy wtorek do CSGO trafi ogromna aktualizacja?

Społeczność CSGO uważa, że „klątwa castera” może pomóc w opublikowaniu dużej aktualizacji przez Valve.


O dużej aktualizacji CS:GO mówi się praktycznie od kilku miesięcy. Co chwilę pojawiają się kolejne plotki i domysły, a społeczność jest już na tyle zniecierpliwiona, że zaczyna odprawiać „czary”. Jednym z tych czarów jest klątwa komentatorów.

Na czym to polega? Skrótowo pisząc, gracze twierdzą, że jeżeli casterzy powiedzą coś, to zazwyczaj finalnie okazuje się, że jest kompletnie odwrotnie.

Klątwa casterów CS:GO

Wiele osób z Polski śmieje się, że to można spokojnie porównać do Jacka Sasina, który jeżeli powie coś, to zazwyczaj jest zupełnie inaczej. W każdym razie, gracze namówili casterów, by powiedzieli, że w najbliższy wtorek na pewno nie będzie aktualizacji.

Oczywiście całość ma charakter bardziej satyryczny i nie jest to w żaden sposób wiążące. To jedna z wielu zabaw społeczności, które nie mają zbyt dużo wspólnego z rzeczywistością. Faktycznie jednak zabawne, że gracze dopięli swego.

Informacje o ewentualnej aktualizacji nadal opierają się na przeciekach, plotkach i nieoficjalnych informacjach. Valve odniosło się do tego wszystkiego tylko raz ostrzegając przed fałszywymi wiadomościami.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike