w

Które naklejki CSGO z Majora w Stockholmie są zdaniem graczy najładniejsze?

Społeczność sporo dyskutuje na temat naklejek z Majora w Stockholmie. Są najładniejsze w historii?


Dużo mówi się o tym, że część drużyn i zawodników nie otrzyma swoich własnych naklejek z Majora w Stockholmie.

Spora część społeczności dyskutuje również na temat wyglądu tych dodatków, które według niektórych opinii mogą być najładniejsze w historii. Wybraliśmy najczęściej wyróżniane przez graczy stickery, które mają w sobie coś wyjątkowego.

Które naklejki z Majora w Stockholmie są najbardziej unikalne?

Jak to zwykle bywa, deweloperzy udostępnili na rynek trzy rodzaje naklejek:

  • zwykłe,
  • zafoliowane,
  • hologramowe,
  • złote.

Oczywiście najbardziej pożądane są te ostatnie, a to ze względu na swoją rzadkość, jednak inne wersje również mogą wyglądać naprawdę świetnie i dobić wysokich cen ze względu na swoje walory wizualne. I tutaj przykładem mogą być świetnie wykonane, zafoliowane stickery Entropiq i MOUZ:

Większą uwagę można jednak zwrócić na hologramowe wersje naklejek FURII oraz Spirit, które mienią się przeróżnymi kolorami, lecz szczególnie w oczy rzuca się złota barwa. Zdaje się nawet nieco przypominać styl, który oferuje znany skin kolekcjonerski – Dragon Lore.

Ciekawie prezentuje się również naklejka Copenhagen Flames, która została wypełniona interesującą, bursztynową barwą. Dzięki temu przypomina prawdziwy płomień:

Do tego oczywiście można by dodać również część złotych naklejek, lecz ich wyjątkowość jest zbyt oczywista i każdy zdaje sobie z tego sprawę. Powyższe stickery jednak są najczęściej wyróżniane przez społeczność i mają spore szanse na uzyskanie wyższej ceny w przyszłości.