w

Miasto S1mple jest bombardowane. Gracz CSGO wystosował specjalny apel do wszystkich ludzi

S1mple to gracz CS:GO, który często określany jest mianem najlepszego na świecie. Pochodzi z Ukrainy i jak mówi, jego miasto było bombardowane.


Dzisiaj oficjalnie rozpoczął się konflikt na linii Rosja – Ukraina. I choć w teorii nie ma to zbyt wiele wspólnego stricte z grami, to po prostu trzeba o tym wiedzieć. Szczególnie że Ukraina, ale także i Rosja ma wielu świetnych graczy.

Oczywiście całe środowisko esportowe potępia zachowania Rosji, a apel S1mple wywołał ogromną dyskusję w całej społeczności związanej z CS:GO.

Pochodzący z Ukrainy gracz bardzo dobitnie uświadomił ludziom, że to nie są już żarty, pisząc, że jego miasto jest właśnie bombardowane.

Specjalny apel graczy

Wielu graczy wypowiada się w ten sam sposób, prosząc o zaprzestanie tych działań. W teorii nie ma to większego wpływu na całą sytuację, ale w praktyce wpisy S1mple były jednymi z najpopularniejszych w ostatnich godzinach na całym Twitterze.

Młode pokolenie często uważa, że przecież to ich nie dotyczy. Takie wpisy bardzo mocno uświadamiają, że rzeczywiście nie są to już żarty, a cierpią na tym nawet ich idole, w tym przypadku profesjonalni gracze.

Słowa wsparcia dla S1mple wysyłają wszyscy, youtuberzy, streamerzy, inni gracze, dziennikarze. Dzięki temu dowiaduje się o tym o wiele więcej osób.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike