w

Może i świąteczne zmiany w CSGO są małe, ale przynajmniej opóźniono je o miesiąc

W CS:GO znalazły się „świąteczne zmiany”, które miały zostać dodane w grudniu. Valve ma jednak czas i nikomu się nie spieszy.


Okres świąteczny już się skończył, natomiast dopiero teraz do CS:GO wprowadzono typowo świąteczną zmianę, która miała się pojawić w grudniu. Autor mapy sam trochę się zapomniał, ale Valve dołożyło tutaj swoją „cegiełkę”.

Zmiany w Warsztacie wylądowały 28 grudnia 2023 roku. Valve stwierdziło, że nie ma sensu ich wprowadzać i opóźniono je o dobre 4 tygodnie. Efekt tego taki, że w styczniu gracze mogą zobaczyć nowe prezenty.

Delikatnie opóźnione zmiany

Na jednej z map pojawiły się typowo świąteczne prezenty. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mamy końcówkę stycznia. Sam update został dodany wczoraj.

Valve opóźniło wydanie tej aktualizacji o miesiąc. Nie wiadomo dlaczego. To było gotowe od 28 grudnia, co i tak swoją drogą było dość dziwne.

Valve samo z siebie na Święta nie robi już praktycznie nic. Graczom pozostaje się tylko śmiać z obecnej sytuacji i mieć nadzieje, że wszystkie plotki o Source 2 kiedyś w końcu się potwierdzą.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike