w

Najciekawsze rękawice CSGO, które znajdują się w plikach gry, lecz nie zostały wydane

W plikach CS:GO znajdują się rękawice, które jeszcze nie zostały wydane przez Valve.


Counter-Strike: Global Offensive skrywa naprawdę wiele tajemnic i można by tutaj wymieniać chociażby system rankingowy czy obecnie niezbyt skuteczny anty-cheat.

Jedną z takich tajemnic są również skiny oraz rękawice, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego, lecz znajdują się w plikach gry. Jeszcze niedawno pisaliśmy o skinach do broni, o których przeczytać można tutaj, lecz teraz zobaczyć można również rękawiczki.

Jak wyglądają niewydane rękawice CS:GO?

Rękawice, które nie zostały jeszcze wydane przez deweloperów Valve, a już znajdują się w grze, odkrył youtuber “A R E Z”. Poniżej można zobaczyć najciekawsze propozycje, lecz znajduje się ich zdecydowanie więcej. Wszystkie można zobaczyć w filmie, który znajduje się pod tym linkiem.

Trudno powiedzieć, kiedy deweloperzy zdecydują się na opublikowanie powyższych skórek. Bardzo możliwe, że część z nich zostanie wydana już w najbliższych aktualizacjach, natomiast inne nigdy nie zostaną zaprezentowane społeczności. Co więcej, niektóre z przedmiotów nawet nie mają dobranych kolorów i w plikach znajduje się sam wzór.