w

“Najsłodszy zawodnik CSGO na świecie”. Społeczność rozbawiona graczem, który prawie upuścił puchar

Społeczność CS:GO śmieje się z młodego zawodnika Natus Vincere. O co chodzi?


B1T jest młodym i utalentowanym zawodnikiem Counter-Strike’a: Global Offensive. Gracz jednocześnie jest nowym nabytkiem Natus Vincere i już wygrywa swoje pierwsze turnieje. Dzięki tej formacji jego kariera naprawdę nabrała tępa, a to wszystko w bardzo młodym wieku.

Teraz społeczność śmieje się z pewnego incydentu, który miał miejsce podczas “odbierania” trofeum za zwycięstwo IEM Cologne 2021 przez cały skład.

B1T prawie spuścił sobie na głowę jedno ze swoich pierwszych trofeum

Jak widać na poniższym nagraniu – B1T chwycił ogromny puchar i prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy z jego niemałej wagi. Ten nieco przezwyciężył siłowe możliwości młodego zawodnika i niemalże… spadł mu na głowę. Nad całą sytuacją czuwał oczywiście trener drużyny, który w odpowiednim momencie chwycił trofeum. Gdyby nie to – 18-latek upamiętniłby swój triumf zwykłym guzem.

Cała sytuacja wydaje się być dość nietypowa i zabawna, lecz została bardzo pozytywnie odebrana przez graczy, którzy piszą, że “nie da się nie pokochać tego dzieciaka”. Część osób uważa również, że jest “zdecydowanie najsłodszym graczem CS:GO na świecie”:

W całym turnieju pokazał się od całkiem dobrej strony, co dobrze zwiastuje jego przyszłej karierze, która tak naprawdę rozpoczyna swój bieg.