w

Neymar po swoim golu zrobił cieszynkę z CSGO. Użył flagi w rogu boiska, żeby zrobić z niej AWP

Neymar jest nie tylko piłkarzem, ale i zagorzałym graczem CS:GO. Mężczyzna niejednokrotnie pokazywał na swoim Instagramie, jak gra w produkcję Valve.


Neymar jest już bardzo dobrze kojarzony w społeczności CS:GO. Piłkarz nie raz i nie dwa celebrował zwycięstwo, grając w Counter Strike’a. Wiadomo, że Neymar orientuje się w świecie CS-a, dlatego podczas ostatniego meczu wykonał cieszynkę w stronę graczy Furii.

Zawodnicy Furii byli w tamtym momencie na stadionie. Całość szybko stała się viralem, bo jest to kolejny przykład tego, jak CS jest ważny nie tylko dla graczy komputerowych, ale także innych, kompletnie niezwiązanych środowisk.

Neymar i jego cieszynka z CS:GO

Teoretycznie nie ma tu nic niesamowitego, ale jak komentują gracze, nawet takie małe gesty są ważne. Pokazują, że gry komputerowe to nic złego i że faktycznie mogą łączyć różne światy.

Neymar bardzo mocno przyczynia się do popularyzacji CS:GO i świata gamingu. Fakt faktem, że trzeba wiedzieć, iż wzięcie flagi jest nawiązaniem do AWP, a nie wszyscy obecni na stadionie są w stanie to połączyć.