w

Nieudokumentowana zmiana w skinach CSGO, dzięki której gracze nie będą się już z nich śmiać

Deweloperzy Valve wprowadzili do gry zmianę, o której nie poinformowali graczy. Zmienia on pozycję postaci z bronią w menu zakupów.


Społeczność Counter-Strike’a: Global Offensive już od dłuższego czasu śmiała się ze sposobu, w jaki agenci trzymają broń w menu zakupów. Trzeba przyznać, że było to naprawdę niedopracowane i wyglądało co najmniej źle.

Wiele osób porównywało pozę agentów do rybaków, którzy trzymają świeżo złowioną rybę. Deweloperzy Valve postanowili rozprawić się z tym problem i dopracować tą zabawną wpadkę.

Dzięki temu “agenci nie wyglądają już tak, jakby trzymali rybę”

Jak możemy zauważyć na poniższym zrzucie ekranu – problem został naprawiony i sposób, w jaki agenci trzymają broń jest całkiem normalny. Problem ten nie był znaczący, ale już dawno zauważony przez społeczność Counter-Strike’a i wyśmiewany. Jak słusznie zauważył jeden z użytkowników Reddita – po tej zmianie “agenci nie wyglądają już tak, jakby trzymali rybę”.

Mimo to, sposób w jaki jeden z agentów trzyma Negeva oraz M249 po aktualizacji nadal wydaje się dość zabawny:

Być może wszelkie, nawet te najmniejsze zmiany, jakie podejmuje Valve w swoim najpopularniejszym FPS-ie są spowodowane narastającą presją ze strony Valoranta.