w

Nowa aktualizacja CSGO przepowiada kolejną operację? Valve spełniło prośbę graczy, ci nie mogą uwierzyć

W CS:GO pojawiła się nowa aktualizacja, która, co ciekawe, otrzymała już swój opis na oficjalnej stronie.


Gracze, którzy spodziewają się wielkich zmian w nadchodzącym patchu lub tego, że będzie on niesamowicie duży, niestety się tego tym razem nie doczekają. Valve poczyniło kilka poprawek, jeżeli chodzi o interfejs CS:GO, oprócz tego zaktualizowano jedną z map.

Najwięcej uwagi gracze poświęcili aktualizacji “drzewek zachowań AI” i nic dziwnego – niemal od razu pojawiły się spekulacje, że skoro Valve kombinuje z botami i ich nowymi zachowaniami, to może to zwiastować nową operację.

I jak najbardziej ma to sens. Możliwe, że Valve aktualizuje boty, by wprowadzić nowy tryb gry lub właśnie operację. Choć jest pewne wytłumaczenie tych zmian, które podał inny użytkownik Reddita.

Nowa aktualizacja CS:GO

Cała aktualizacja sprowadza się do kilkunastu punktów, z czego najciekawszą jest oczywiście sekcja dotycząca botów. Jest to typowo techniczny opis, który powinien oznaczać tyle, że boty mają teraz nowe animacje i możliwości.

Po co botom coś takiego? “SmokeyZ17” uważa, że te zmiany zostały wprowadzone wprost na prośbę społeczności.

“Możesz w to nie wierzyć, ale to nasza osobista prośba do Valve. Jesteśmy twórcami dużej modyfikacji i poprosiliśmy deweloperów Valve o rozszerzenie zachowania botów, by uzyskać więcej opcji (przeładowywanie, powiększanie itp.)”

Jak czytamy, niestety nie jest to zapowiedzią operacji ani trybu gry. Choć wcale nie jest powiedziane, że Valve tego nie wykorzysta przy nowym trybie gry czy innych nowościach. Co zabawne, gracz sam nie może uwierzyć w to, że Valve spełniło prośby grupy.