Nowa aktualizacja rankingu HLTV w CSGO i ponownie brak polskich drużyn wśród 50 najlepszych

Counter Strike

Reklama

Aktualizacja rankingu HLTV wnosi ze sobą 3 polskie formacje CSGO.

Reklama


Serwis HLTV postanowił ponownie zaaktualizować swój ranking drużyn Counter-Strike’a: Global Offensive. Na szczycie w dalszym ciągu znajduje się Astralis, które z update’a na update coraz bardziej ucieka wynikiem od innych drużyn.

Zadowoleni mogą być zawodnicy BIG. Niemiecka drużyna zalicza w tym roku niemałe wahania co do pozycji w rankingu, ponieważ jeszcze w styczniu zaliczyła awans o 24 pozycji, by po mniejszych zmianach spaść o 12. Obecnie zachodnia formacja awansowała o 9 miejsc. W światowym TOP 20 obyło się bez jakichkolwiek, poważniejszych zmian.

Jak sytuacja prezentuje się na polskiej scenie CSGO?

Sytuacja na polskiej scenie Counter-Strike’a w ostatniej aktualizacji HLTV jest raczej stabilna i bez bardziej znaczących zmian. Wyróżnić możemy 3 nowe drużyny, które zakwalifikowały się do rankingu, a mowa tu o CLEANTmix, Izako Boars i oczywiście Honoris. Rzutem na taśmę „Dziki” zajęły 2. pozycję w Polsce oraz 61. w rankingu HLTV. Najlepiej prezentuje się jednak PACT, które jest najbliżej światowej pięćdziesiątki. Tak prezentuje się TOP 20:

Reklama

Oto TOP wszystkich polskich drużyn zakwalifikowanych do rankingu HLTV:

Teraz gdy na horyzoncie pojawiło się Honoris, a PACT zdaje się rosnąć w siłę – wielu obserwatorów polskiego CSGO liczy na odrodzenie nadwiślańskiej sceny. Czy słusznie? Tego dowiemy się już w nadchodzących miesiącach.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej