w

Nowa mapa CSGO stworzona na bazie popularnego serialu animowanego. Są już testy beta

Jeden z członków społeczności CS:GO postanowił stworzyć mapę na podstawie Futuramy, czyli popularnego serialu animowanego.


Seriale animowane już od wielu lat są bardzo popularnymi formami rozrywki. Nie dziwi więc fakt, że jeden z członków społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive postanowił stworzyć mapę, która została oparta o tego typu twórczość. “wylde” tworzył swoją planszę od kilku lat na bazie Futuramy, czyli serialu stworzonego przez Matta Groeninga. Jak się prezentuje?

Mapa przenosi graczy do świata Futuramy

Jak widać na poniższych zrzutach ekranu – mapa została osadzona dosłownie w uniwersum Futuramy. Co ciekawe, plansza posiada również dorobioną fabułę:

Jest rok 3021, a budynek Planet Express jest atakowany przez kosmicznych terrorystów. Terroryści chcą zakłócić naszą kolejną dostawę pocisków do Omicron Persei 8, którzy dążą do szybkiego zakończenia nieudanych negocjacji z Neutral Planet.

Mapa prezentuje się naprawdę świetnie i jest obecnie na etapie testów beta. Dosłownie każdy może ją sprawdzić i przetestować ze swoimi znajomymi. Wystarczy ją zasubskrybować w Warsztacie Steam pod tym linkiem.

Trudno powiedzieć, czy deweloperzy zdecydują się ją dodać kiedyś do gry, lecz plansza jest naprawdę dopracowana. Możliwe, że nawet jeśli nie trafi na globalne serwery Valve, to i tak stanie się całkiem popularna wśród graczy, a szczególnie fanów Futuramy.