w

Nowy silnik CSGO ma się pojawić w ciągu 2 miesięcy. Source 2 coraz bliżej

Wygląda na to, że wczesne informacje o nowym silniku znajdują coraz większą liczbę potwierdzeń. Kolejne osoby związane z Valve potwierdzają trwające prace.


Choć CSGO bije obecnie swoje własne rekordy w ilości osób online, to jednak nadal wydaje się to być zasługą bardziej graczy i ich inicjatyw, niżeli samego Valve. Dlatego wiele osób ucieszyło się o informacji, że Valve oprócz małych poprawek chce zmienić cały silnik na nowszy, lepszy.

Te informacje nadal są niepotwierdzone, natomiast wiadomo, że Valve wszystko testuje przy współpracy z profesjonalnymi graczami, czy streamerami. Teraz coraz więcej źródeł podaje, że rzeczywiście developerzy mają zaplanowane wydanie nowego silnika do CSGO w ciągu dwóch miesięcy.

Nowy silnik do CSGO już bardzo blisko?

Nadal brakuje informacji wprost od Valve, natomiast jak wskazuje chociażby Nors3, kolejne osoby i źródła potwierdzają, że CSGO rzeczywiście zmieni swoje serce i to już bardzo niedługo.

“Odnośnie wydania Source 2 do CSGO w ciągu 2 miesięcy: Wydaje się to godne zaufania, ponieważ słyszałem to z wiarygodnych źródeł, ale z Valve nigdy nie można być w 100% pewny z nieoficjalnymi datami.”

Wszędzie podawany jest ten sam termin – 2 miesiące. Teraz trzeba wypatrywać kolejnych znaków już w plikach gry. Przypomnijmy, że w sumie w plikach znajduje się kilka linijek tekstu z odwołaniami do Source 2, natomiast zaczęły się one pojawiać już w 2018 roku

Obecnie nie można tego brać w 100% za pewniak, jednak rzeczywiście mówi się o tym coraz więcej. Wiemy, że na pewno trwają prace nad przeniesieniem Counter Strike: Global Offensive, teraz pytanie tylko, kiedy zobaczymy efekty.