w

Obraz z CSGO z kurczakiem, który dzisiaj gracze mają na pościeli czy skarpetkach

W historii CS:GO powstawało wiele interesujących obrazów, a ten zdecydowanie należy do najciekawszych.


CS:GO już od dłuższego czasu przedziera się do prawdziwego życia. Gracze odtwarzają przedmioty kosmetyczne na swoich drukarkach 3D, produkują podkładki z motywami znanymi z produkcji Valve, ostatnio coraz częściej widzi się również maseczki z napisami CS:GO.

Wśród tego wszystkiego są także akcesoria czy podarunki w stylu Counter Strike’a: Global Offensive. To właśnie do nich można zaliczyć całe mnóstwo różnego rodzaju obrazów i dzieł sztuki. O co to właściwie chodzi?

Obraz z CS:GO, który zdobył popularność po latach

W przeszłości tego typu rzeczy przechodziły bez większego echa, mało kto doceniał takie dzieła. Teraz społeczność zwraca na nie o wiele większą uwagę. To właśnie dlatego po 5 latach ponownie popularność zyskał obraz stworzony przez gracza “Whistle Pig”.

Wygląda naprawdę dobrze i co ważne, rzeczywiście powstał w fizycznej wersji. Nie jest to render, a prawdziwy obraz wiszący na ścianie.

Zupełnie nie wiadomo, jaka jest dalsza historia tego obrazu. Powstał w 2016 roku, nigdy jednak nie zyskał większego rozgłosu. Aż do kilku dni wstecz, kiedy to gracze postanowili odnaleźć autora. Okazuje się, że ten miał wiele różnych ofert sprzedaży swojego dzieła.

Jedno jest pewne – ktoś na tym zarobił. Widać to chociażby po oferowanych poduszkach, koszulkach, kubkach czy nawet case’ach na telefon. Wiele osób pewnie nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że wzór na zakupionych akcesoriach powstał kilka lat temu.