w

Od aktualizacji CSGO nie możecie trafić w przeciwnika? Gracze skarżą się na brak celności

Od ostatniej aktualizacji coraz więcej osób narzeka na to, że nie mogą trafić w przeciwników. To jedynie odczucia, czy rzeczywiście coś w tym jest?


Normalnie mało kto uwierzyłby w to, że do kompetytywnej gry wszedł jakiś błąd, który wpływa bezpośrednio na jeden z najważniejszych, o ile nie najważniejszy element, czyli strzelanie. Mowa jednak o CS:GO, w którym takie rzeczy już się zdarzały.

Teraz kilkanaście niepowiązanych ze sobą osób zaczęło pisać na Twitterze, ale także i na Reddicie, że coś chyba się popsuło, jeżeli chodzi o celowanie.

Czy to możliwe?

W tym momencie niczego nie potwierdzono, więc wszystkie informacje w tym temacie bazują jedynie na subiektywnych odczuciach graczy i ich uwagach. Valve nie wypowiedziało się jeszcze w temacie i zapewne tego nie zrobi.

Rzeczywiście jednak, użytkownik Reddita o nicku “MichaelZafirov” zwrócił uwagę społeczności na to, że coś po ostatniej aktualizacji jest nie tak. To jego temat jest tym najpopularniejszym, ale zdecydowanie nie jedynym. Do swojego wpisu zamieścił też nagranie:

W temacie pojawili się także inni gracze, którzy mają identyczne wrażenia. Też dodawali swoje klipy, które według nich dowodzą, że ostatnia aktualizacja coś zmieniła.

Teraz pytanie, czy to zbieg okoliczności, czy może rzeczywiście jest coś na rzeczy? To zapewne sprawdzi sama społeczność w ciągu kilkunastu następnych godzin.