w

Ostatnia aktualizacja CSGO dodała coś zupełnie nowego, czyli armaty, z których można strzelać

Mało kto wie, że ostatnia aktualizacja w CS:GO wprowadziła pewną bardzo ciekawą nowość, mianowicie armaty.


Jeżeli gracie w CS:GO okazjonalnie i nie czytacie pełnego opisu zmian w kolejnych aktualizacjach, to mogliście przegapić fakt, że do produkcji Valve dodano armaty. Na pewno nie jest to element będący gamechangerem, ale na pewno w przyszłości będziecie widzieć zagrania z jego udziałem.

Armaty dodano na mapie Ember. Co ciekawe, mają naprawdę duże obrażenia, choć ich używanie i w ogóle sama obecność to raczej ciekawostka, easter egg, niż jakaś wielka i świetnie działająca funkcjonalność.

Armaty w CS:GO

Armat można normalnie używać, mają nieograniczoną ilość strzałów i stanowią ciekawy dodatek. Jak mówi sam ich twórca, sporym ograniczeniem w tym przypadku był sam silnik, który nie pozwalał zrobić z armatami tego, co chciałby autor.

Jeżeli traficie tym w gracza, wówczas obrażenia przekraczają nawet 2 tysiące. Cóż, trafienie w ten sposób przeciwnika jest niesamowicie trudne.

Armaty to tylko jeden ze zrealizowanych pomysłów. Działają, zostały oficjalnie wprowadzone i wydają się być idealną prezentacją tego, czym może być kiedyś CS:GO.