w

Panika w świecie CSGO. Bany na duże konta z ekwipunkiem za ponad 1 mln złotych

Ostatnio pisaliśmy o zmianach regulaminu i wygląda na to, że to wcale nie był tylko straszak.


Valve niedawno zmieniło swój regulamin, który wprost mówił o zabronionych czynnościach i aktywnościach stron trzecich. Zaledwie kilka dni później pojawiają się bardzo dziwne informacje o tym, że Valve zbanowało kilkanaście różnych, bardzo dużych kont traderów.

Konta te miały ekwipunki warte kilkaset tysięcy dolarów, więc nie ma tutaj żartów. Valve oczywiście nie odpowiada w tej sprawie, nie ma więc żadnych konkretów. Fakty są takie, że z rowerka spadło kilka bardzo mocnych kont i kilka średniaków.

Bany na bardzo duże konta

Teraz pytanie, czy jest to absolutny przypadek, że kilkanaście kont pożegnało się z platformą Steama czy coś jest faktycznie na rzeczy.

Tutaj mówimy o kontach, które działały spokojnie przez nawet 9 lat. I tak po prostu coś się nagle zmieniło. Na tym konkretnym koncie były przedmioty o wartości około 200 tysięcy dolarów.

Dwa kolejne konta były jeszcze mocniejsze. Na jednym znajdowały się skiny o wartości 185 tysięcy dolarów, na drugim 250 tysięcy dolarów. Żebyście mieli świadomość, to ponad 1 mln złotych.

Sytuacja bardzo dziwna i możliwe, że jest początkiem czegoś grubszego. Z drugiej strony nie ma większych dowodów na to oprócz samego zbanowania kont.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike