w

Pasha, legenda CSGO miał walczyć na 10 gali Fame MMA. Co z tego finalnie wyszło?

Temat Pashy i Fame MMA przewijał się w internecie już od dobrego miesiąca. Wardęga nawiązał nawet do legendy CS:GO w swoim materiale sprzed kilku dni potwierdzając, że gracz miał walczyć.


Pasha już jakiś czas temu potwierdził, że będzie chciał przyjąć propozycję walki na Fame MMA. Poprzednio przeszkodziły w tym problemy z plecami.

Video

(…) takie rozmowy, trzy razy propozycje już miałem, no i myślę, że przyjdzie kolejna, to nie będę się zastanawiał (…)

Pasha na Fame MMA 10?

Wszyscy powoli myśleli nad tym, że Pasha wystąpi nie na tej najbliższej, a jeszcze następnej gali. Te plany ostudził dość mocno Wardęga na swoim ostatnim filmie, wspominając:

Dużo osób mówiło, że będzie walczył Pasha, ale z tego co wiem, to się finalnie nie dogadali (…)

Trudno powiedzieć, na ile informacje od Sylwestra Wardęgi są wiarygodne, natomiast youtuber ostatnio bardzo rzadko się mylił. Możliwe więc, że i tym razem ma rację i Pashy niestety nie zobaczymy w oktagonie, przynajmniej nie w federacji Fame MMA.

Fame MMA ma płacić zawodnikom coraz więcej, więc jeżeli chodziło tutaj o kwestie finansowe, to zapewne przyjdzie taki moment, że Pasha się zdecyduje. Szczególnie że po jego poprzednich wypowiedziach można wnioskować, że chce się sprawdzić.

Jeżeli nie kwestie finansowe, to może termin, ewentualnie przeciwnik? Trudno powiedzieć, co stanęło na przeszkodzie w zrealizowaniu walki.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike