w

Co zmienia nowa aktualizacja CSGO? Niemożliwe, a jednak, Valve posłuchało

Do CS:GO trafiła niewielka aktualizacja. Usuwa ona trzy błędy, z których śmiała się społeczność.


Counter-Strike: Global Offensive posiada całkiem sporo drobnych błędów, które zostały odnalezione przez graczy. Część z nich została ujęta w klipach i opublikowana w serwisie Reddit.

Wygląda na to, że deweloperzy czasami zwracają uwagę na amerykański serwis, ponieważ naprawili błędy wyśmiewane przez graczy od kilku miesięcy.

Które błędy naprawili programiści Valve?

Gabe Newell i spółka naprawili przede wszystkim problem z wchłanianiem broni przez ściany. Bardzo często zdarzało się tak, że gracz po wyrzuceniu broni, nie mógł jej już więcej podnieść, gdyż ta zwyczajnie była pożerana przez ścianę i nie dało się jej odzyskać. Chodzi o sytuację z poniższego filmu:

Innym problemem, który został naprawiony, jest pojawianie się drugiej bomby w trybie retake. Był to naprawdę szalony i jednocześnie zabawny błąd, co można zobaczyć na poniższym filmie. Wreszcie został wyeliminowany przez Valve.

Ostatnim z naprawionych bugów jest glitch, który sprawiał, że gracz odradzał się poza respawnem. Błąd ten był raczej jednym z rzadszych, jednak nadal zdarzało mu się pojawiać w grze.

Wszystko wskazuje na to, że programiści jednak zainteresowali się swoją produkcją i prawdopodobnie przejrzeli Reddita, aby wyeliminować błędy, z których śmieją się gracze. To krok w naprawdę dobrą stronę i można oczekiwać, że w najbliższym czasie deweloperzy wprowadzą do swojego FPS-a jeszcze więcej zmian.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike