w

Pasha, legenda polskiego CSGO ma nietypowy pomysł. Chce stworzyć…

PashaBiceps poinformował o ciekawym przedsięwzięciu, które planuje w najbliższym czasie.


Podczas jednej z ostatnich transmisji Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski poinformował o swoich planach w najbliższym czasie. Wygląda na to, że legenda Counter-Strike’a: Global Offensive planuje założyć hotel esportowo-sportowy.

Wszystko wskazuje na to, że nie są to wyłącznie marzenia lub bardziej odległe plany, ponieważ zawodnik miał już umówione w tej sprawie spotkanie biznesowe.

Co wiadomo na temat hotelu pashy?

PashaBiceps niewiele powiedział na temat przedsięwzięcia, które jest obecnie w fazie planowania i uzgadniania. Z jego słów można jednak wywnioskować, że znane jest już miejsce, w którym będzie postawiony hotel, ponieważ gwiazda CS:GO poinformowała, że obiekt będzie “na Mazurach”. Ponadto ma mieć “bezpośredni dostęp do jeziora”.

Poniższa zapowiedź miała być zapewne niewielkim zwiastunem projektu, a jeśli rzeczywiście dojdzie on do skutku, to prawdopodobnie już w najbliższym czasie usłyszymy na ten temat zdecydowanie więcej. Inicjatywa wydaje się być naprawdę interesująca i może osiągnąć sukces, zwłaszcza że zainteresować się nią będą mogły nie tylko organizacje esportowe, ale również typowo sportowe.

Video

Warto również dodać, że hotel esportowo-sportowy pashy może również służyć jako miejsce kolejnego obozu. Ostatni, Pasha Gaming Camp, był naprawdę udany, co można stwierdzić chociażby po jego wysokiej frekwencji czy zadowoleniu samych uczestników.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike