w

Pasha niedługo dowiezie Wam jedzenie do domu. Legenda CSGO o nowej „zajawce”

https://www.instagram.com/pashabiceps/

Pashę zna praktycznie każdy, niezależnie od tego, czy grał w CS:GO, czy też nie.


Pasha to praktycznie polska legenda CS:GO. Uwielbiany przez polską, ale także i zagraniczną społeczność zawodnik zaskoczył wszystkich informacją, że niedługo prawdopodobnie zacznie nowe zajęcie.

Spytany o swoje plany na przyszłość, Pasha odpowiedział, że fani będą mogli go zobaczyć za jakiś czas na rowerze jako „dostawcę szamki”.

Pasha rozwożący jedzenie?

Jeden z widzów podczas streama zapytał Pashę, jakie ma plany na przyszłość. Ten odpowiedział:

„Plan jest… Za dwa tygodnie zaczynam robotę nową, prawdopodobnie zobaczycie mnie niedługo na rowerze jako dostawca szamki. Będą, będzie fajna zajaweczka (…) Żona ruszyła z biznesem, na sponsoringu będę, dobra rozkmina, co?”

Klip: https://www.twitch.tv/pashabiceps

Pasha wcześniej mówił, że praktycznie codziennie myśli o CS:GO, stworzeniu własnego składu i wejściu jeszcze raz na scenę z powiewem świeżości. Według niego do tego potrzebni byliby zupełnie nowi gracze.

„Jasne, że myślałem i to codziennie o tym myślę i to kilka razy dziennie, no szczególnie, bardzo o tym dużo myślę. Chciałbym w sumie, ale to jest proces bardzo długi, stary. Zastanawiam się, guys, myślę, że powinienem zbudować sobie składzik taki zupełnie z nieznanych graczy, z nimi sobie cykać, w kwalifikacjach brać udział, obywać się z nimi, oni obywać się ze mną, jakieś kwalifikacje razem, myślę, że to mogłoby siąść.”

Klip: https://www.twitch.tv/pashabiceps

Możliwe więc, że Pasha jeszcze pokaże, na co go stać. Póki co słychać po graczu, że ma w głowie wiele planów, wiele możliwości i zastanawia się, w którą stronę pójść.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike