w

Pasha o ex-Virtus.Pro w CS:GO “Sami nie widzą czego chcą, każdy z nich myśli ***jowo”

Pasha wczoraj zagrał pierwszy mecz ze składem złożonym ze streamerów. Jeszcze przed rozgrywką powiedział, co sądzi o obecnym ex-Virtus.Pro.


Emeritos Banditos wczoraj wygrało swój pierwszy mecz w SEA Open. Przypomnijmy, że jest to drużyna złożona z Pashy, Pago, Saju, Pevora i Izaka. Jeszcze przed meczem Izak wspomniał o roszadach, jakie mają nastąpić w składzie byłego Virtus.Pro

Izak spytał, czy Pasha słyszał o plotkach na temat odejścia Snatchiego ze składu. Pasha zareagował na to dość zabawnie, porównując to do karuzeli.

Pasha o ex-Virtus.Pro

Pasha na pytanie Izaka odpowiedział w swoim stylu, nie przebierając zbytnio w słowa. Były członek złotej piątki stwierdził: “Nie wiem człowieku, karuzela dobra, sami nie wiedzą czego chcą, czy chcą się zesr*ć, czy co”.

Izak pociągnął temat, że Snatchie wspominał o różnych opcjach, Pasha skontrował “Powiem ci tak, każdy z nich za dużo myśli i myśli ***jowo za przeproszeniem.”

Jarek uważa, że każdy powinien skupić się na swoich błędach, zamiast patrzeć na innych i wtedy wszystko byłoby okej. Nie zawsze trzeba szukać winnych.

ex-Virtus.Pro ma obecnie sporą zagwozdkę. Z plotek wynika, że skład nie za bardzo wie, w jakim kierunku i z kim chce właściwie pójść.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike