Pasha o ex-Virtus.Pro w CS:GO „Sami nie widzą czego chcą, każdy z nich myśli ***jowo”

Counter Strike

Reklama

Pasha wczoraj zagrał pierwszy mecz ze składem złożonym ze streamerów. Jeszcze przed rozgrywką powiedział, co sądzi o obecnym ex-Virtus.Pro.

Reklama


Emeritos Banditos wczoraj wygrało swój pierwszy mecz w SEA Open. Przypomnijmy, że jest to drużyna złożona z Pashy, Pago, Saju, Pevora i Izaka. Jeszcze przed meczem Izak wspomniał o roszadach, jakie mają nastąpić w składzie byłego Virtus.Pro

Izak spytał, czy Pasha słyszał o plotkach na temat odejścia Snatchiego ze składu. Pasha zareagował na to dość zabawnie, porównując to do karuzeli.

Pasha o ex-Virtus.Pro

Pasha na pytanie Izaka odpowiedział w swoim stylu, nie przebierając zbytnio w słowa. Były członek złotej piątki stwierdził: „Nie wiem człowieku, karuzela dobra, sami nie wiedzą czego chcą, czy chcą się zesr*ć, czy co”.

Reklama

Izak pociągnął temat, że Snatchie wspominał o różnych opcjach, Pasha skontrował „Powiem ci tak, każdy z nich za dużo myśli i myśli ***jowo za przeproszeniem.”

Jarek uważa, że każdy powinien skupić się na swoich błędach, zamiast patrzeć na innych i wtedy wszystko byłoby okej. Nie zawsze trzeba szukać winnych.

ex-Virtus.Pro ma obecnie sporą zagwozdkę. Z plotek wynika, że skład nie za bardzo wie, w jakim kierunku i z kim chce właściwie pójść.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej