w ,

Pasha przekonuje, dlaczego jego walka w Fame MMA byłaby hitem „Oglądalność byłaby światowa”

Pasha coraz chętniej i częściej wypowiada się na temat swojej ewentualnej walki na Fame MMA.


Gdy Fame MMA dopiero startowało, wszyscy patrzyli na to bardzo sceptycznie. Teraz nikogo nie dziwi fakt, że największe persony z naprawdę różnych środowisk spoglądają na tę galę, część nawet deklaruje swój udział.

Wiemy, że Pasha miał walczyć na Fame MMA, ale z różnych przyczyn finalnie jego pojedynek nie doszedł do skutku. Legenda CS:GO się jednak nie poddaje i przekonuje, dlaczego jego walka byłaby hitem oglądalności.

Pasha w Fame MMA

Pasha podczas jednej ze swoich transmisji wspomniał, że każdy chciałby go zobaczyć na takim wydarzeniu. Nawet nie chodzi tutaj stricte o Polaków. Faktycznie, Pasha ma ogromną rzeszę fanów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jest szansa na to, że jego pojedynek mógłby być rekordowy, jeżeli chodzi o sprzedaż Pay-Per-View.

Video

„(…) Fame MMA Panowie zatrudniając mnie, by doszli… Doszliby, oglądalność byłaby światowa. Każdy chciałby zobaczyć Papito, przedstawiciela esportu, który tam jakieś cuda wyczynia, więc oglądalność byłaby myślę bardzo, bardzo duża. Szczególnie zza granicy i myślę, że PPV Panowie byłoby bardzo, bardzo duże.”

Udział Pashy wydaje się wręcz pewny, nie wiadomo tylko kiedy i z kim miałby zawalczyć gracz CS:GO. Wiadomo, że Jarek cały czas trenuje, boryka się z kontuzjami, ale z pewnością prędzej, czy później pojawi się na gali.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike