w

Pierwszy gameplay bez ściemy z CSGO na Source 2. Zajęło to w sumie 6 miesięcy, a to jeszcze nie koniec

Gabe Follower pokazuje pierwszy gameplay z CS:GO, który został przeniesiony na silnik Source 2.


W sieci pojawiła się bardzo głośna informacja o tym, że przeniesiono CS:GO na silnik Source 2. Tak, jest to prawda i jak najbardziej to się udało. W sumie zajęło to 6 miesięcy, ale niestety nie zrobiło tego Valve.

Jest to projekt społecznościowy, który wyprzedził deweloperów. Osoby za niego odpowiedzialne same przepraszają Valve, że tak się stało.

CS:GO na Source 2

Mimo tego, że projekt nie jest bezpośrednio od Valve, to i tak warto się tym interesować. Jest to bowiem bezpośrednia prezentacja możliwości i tak naprawdę tego, jak to wszystko będzie wyglądać już oficjalnie. Jak dotąd jest to projekt społecznościowy, ale już trwają nabory twórców map etc.

Gameplay wygląda dobrze i chyba jest najlepszym do tej pory przykładem tego, jak CS:GO będzie się prezentować na nowym silniku. Na ten moment nie ma żadnych informacji o tym, kiedy Valve zrobi to w oficjalny sposób. Gabe Follower wspomina jedynie, że CS:GO na Source 2 nie wyjdzie w tym miesiącu.

Valve na pewno robi ruchy w kierunku zmiany silnika, ale niestety wszystko to dzieje się za kulisami i mało osób ma do tego dostęp.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Counter Strike