w

Płacz na oficjalnym streamie z CSGO. Kilkanaście tysięcy osób zobaczyło ten wzruszający widok

Niedawno pisaliśmy o tym, co ma CS:GO, a czego produkcji Valve zazdroszczą inne gry. To kolejny taki przykład.


W CS:GO nie brakuje wzruszających momentów. Niektóre z nich sprawiają, że łzy płyną nie tylko z oczu widowni, ale także graczy czy casterów. Na Twitchu jednym z najpopularniejszych klipów jest ten pokazujący płacz jednego z casterów podczas oficjalnej transmisji.

W sumie streama tego oglądało ponad 12 tysięcy osób. Caster tłumaczył potem, że nie mógł już dłużej wytrzymać, gdzie po 18 latach miał okazję pojawić się na wydarzeniu online i w pewnym sensie je współtworzyć.

Łzy wzruszenia

Mężczyzna odniósł się do całego nagrania i jak czytamy, do społeczności CS:GO dołączyć już 18 lat temu. Od 3 lat castuje turnieje CS-a online i pierwszy raz miał okazję robić to offline i to podczas finałów. Nie mógł wytrzymać ze wzruszenia i taki był tego efekt:

Fajny moment, który warto uwiecznić. Trudno o takie rzeczy w innych grach – CS ma jednak w sobie to coś, czego brakuje chociażby w przypadku Fortnite. Społeczność Counter Strike’a istnieje już od wielu lat i to dlatego buduje takie emocje wśród jej członków, można powiedzieć, że ta gra jest w końcu sporą częścią ich życia.