Podczas dużego turnieju CSGO pokazano kamerzystę, który jeździ po mapie „paleciakiem”

Counter Strike

Reklama

Podczas turnieju WePlay doszło do niecodziennej i zabawnej sytuacji. Organizatorzy postanowili pokazać kamerzystę, który porusza się po mapie na wózku widłowym.

Reklama


Podczas turnieju WePlay w ramach którego Gambit zmagało się z Natus Vincere doszło do niecodziennej sytuacji. Organizatorzy zawodów postanowili nieco urozmaicić transmisję gry i na transmisji pokazali kamerzystę poruszającego się po mapie Train na wózku paletowym. Cała sytuacja wzbudziła duże zainteresowanie na czacie i amerykańskim serwisie Reddit.

Jak wyglądała cała sytuacja?

Jak możemy zobaczyć na poniższym nagraniu cała sytuacja natychmiast rzuca się w oczy i przyciąga uwagę. Warto również zauważyć, iż w pewnym momencie w tle możemy zobaczyć kolejna postać, która szybkim, pojedynczym ruchem macha dłonią.

Video

Reklama

Była to naprawdę świetna odskocznia od całego spotkania i organizatorzy powinni stosować tego typu działania zdecydowanie częściej. Mogłoby to znacząco podnieść oglądalność takich meczów, gdyż spora część osób przychodziłaby oczekując coraz ciekawszych i zabawniejszych przerywników.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej