w

Polak grający na Majorze CSGO jest impostorem? Interesujący symbol na naklejce zawodnika

Okazuje się, że jeden z polskich zawodników, który pojawi się na Majorze, może być impostorem.


Liczba graczy Among Us w ostatnim czasie spadła, jednak tytuł na stałe zapisał się w kulturze graczy. Widać to po licznych memach czy nawiązaniach do tej produkcji.

Jeden z polskich zawodników, „hades”, który pojawi się na Majorze w Antwerp w roli uczestnika, udzielił na swojej naklejce bardzo ciekawego podpisu.

Jak wygląda podpis zawodnika na naklejce i co budzi podejrzenia o bycie impostorem?

Poniżej można zobaczyć, jak wygląda naklejka z autografem „hadesa”. Na pierwszy rzut oka podpis wygląda całkiem zwyczajnie i nie powinien budzić żadnych podejrzeń, lecz da się dostrzec kapelusz nad literą „h”. Prawdopodobnie jest to nawiązanie właśnie do gry Among Us, gdzie postacie można było przyodziać w podobne nakrycia głowy.

Teraz społeczność CS:GO śmieje się, że polski zawodnik jest impostorem. Trzeba przyznać, że jest to całkiem ciekawy smaczek ze strony progracza i może to zwiększyć sprzedaż jego naklejek, a to z kolei przekłada się na zysk dla niego. Każdy z zawodników otrzymuje dochód za sprzedaż kapsuł oraz jego stickerów, lecz konkretnie nie wiadomo, jakie są to pieniądze.

Pewne jest, że im wyższe zainteresowanie daną naklejką, tym więcej zarabiają sami progracze. Jest to uwarunkowane ich popularnością, wynikami na Majorze, ale również atrakcyjnością danego przedmiotu.