w

Polak, którego mapa jest już w CSGO stworzył kolejną lokację, jaka może trafić do gry

Gracz CSGO stworzył świetną mapę do trybu Danger Zone w Counter-Strike’u. Autor jest Polakiem.


Jeden z członków społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive opublikował naprawdę interesujący projekt mapy do trybu Danger Zone. Pole walki pod względem wizualnym naprawdę zachwyca, natomiast ze względu na snieżny motyw jest wyjątkowe.

Jak poinformował sam autor – mapa jest w 80% ukończona i już niebawem będzie gotowa do testów. Warto dodać, że jedna mapa Michała jest już w grze i każdy doskonale ją kojarzy. To Polak był odpowiedzialny za stworzenie Jungle.

Jak prezentuje się mapa i co o niej wiemy?

Użytkownik, który wstawił posta na temat mapy nie podał na jej temat jeszcze zbyt wielu informacji. Możemy zobaczyć za to kilka naprawdę sensownych zrzutów ekranu i etap ukończenia projektu. Dowiadujemy się również, iż mapa osadzona jest na fikcyjnej półwyspie arktycznej, gdzieś w Norwegii. Posiada ona kilka ciekawych lokalizacji, jak choćby kolej, latarnia morska, strefa przemysłowa czy góry lodowe.


Autor zapewne poinformuje graczy, gdy tylko mapa znajdzie się w workshopie. Z pewnością otrzyma ona mnóstwo pozytywnych oceń, a tym samym ma ogromne szanse na znalezienie się w grze. Przypomnijmy, iż jedna mapa autorstwa michala3210 znalazła się już w CS-ie, o czym informowaliśmy pół roku temu.