w

Polski gracz CSGO zagra na PGE Narodowym. Tak wygląda oficjalne powołanie od prezesa PZPN

To dość zaskakujące, choć z drugiej strony raczej można się było spodziewać, że Pasha nie powiedział ostatniego słowa w kwestii sportu.


Pasha promuje gry i esport dosłownie wszędzie, gdzie tylko ma okazję. Polak chętnie i często udziela się w mediach, w efekcie czego został powołany na mecz na PGE Narodowym. Chodzi tutaj oczywiście o mecz towarzyski i to w piłkę nożną.

Mecz zostanie skomentowany przez Dariusza Szpakowskiego. Całość ma charakter eventu związanego ze Świętem Piłki Nożnej 2022. Szkoda jedynie, że nie ma ogólnej informacji odnośnie transmisji online.

Pasha na Narodowym

Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30 i oczywiście świat gier nie usłyszałby o tym, gdyby nie Pasha. Tak więc wygląda najważniejszy dla graczy komunikat:

Całkiem fajna inicjatywa, by zapraszać ludzi powiązanych z gamingiem. Oczywiście dla CS:GO niewiele to zmieni, ale i tak jest to coś, o czym warto wspomnieć, chociażby w kontekście tego, że gry stają się coraz ważniejszym elementem codziennego życia.

Jeżeli ktoś ma reprezentować świat gamingu, to Pasha jak najbardziej jest tutaj właściwą osobą. Oczywiście znalazłoby się jeszcze kilku zawodników, streamerów czy youtuberów, którzy kopią czasami w piłkę, natomiast to Pasha zdaje się być najbardziej uniwersalny – gra w gry, ćwiczy na siłowni, trenuje MMA, grywa w piłkę etc.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike