w ,

Pozwał Valve za otrzymanie VAC bana, co też niewiele mu dało, więc przechodzi do Valoranta

Jamppi po licznych bataliach z Valve postanawia odnaleźć spokój w Valorancie.


Społeczność Counter-Strike’a: Global Offensive bardzo dobrze zna Jamppiego, czyli profesjonalnego zawodnika z VAC banem. Gracz wiele razy odwoływał się od swojej kary, gdyż ta blokowała mu możliwość występu we wszystkich znaczących turniejach.

20-latek postanowił się nie poddawać i wytoczyć deweloperom Valve proces sądowy, jednak ostatecznie wygląda na to, że przeniesie się do produkcji Riot Games, a tak przynajmniej zapowiada w swoim filmie.

„Prawdopodobnie przeniosę się do Valoranta. Pierwszy powód wszyscy znacie, to świeży start dla mnie” – słyszymy.

Do jakiej drużyny dołączy Jamppi?

Obecnie nie wiadomo, do której formacji dołączy Jamppi. Środowisko ocenia, że gracz z pewnością szybko znajdzie organizację dla siebie. Esportowy świat Valoranta w sporej części dopiero się buduje, a ponadto Fin jest bardzo utalentowanym i doświadczonym graczem FPS-ów. Swoją karierę w Counter-Strike’u rozpoczął już w 2017 roku i przez ten czas był członkiem SJ Gaming oraz ENCE.

Przed zawodnikiem otwierają się teraz zupełnie nowe drzwi i szanse na to, że je wykorzysta, są naprawdę ogromne. Dodatkowym atutem gracza jest fakt, że jest on jeszcze młody i w połączeniu ze swoim talentem może wiele osiągnąć na scenie Valoranta.

Riot i zewnętrzne podmioty cały czas rozwijają scenę swojego FPS-a. W Polsce wygląda to raczej średnio, natomiast na świecie widać, że istnieją organizacje gotowe oferować naprawdę jakościowe produkty.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike