Prezentacja mapy Tuscan, która już wkrótce trafi do CSGO. Jak wygląda odmieniona mapa?

Counter Strike

Reklama

Kultowa mapa z Counter-Strika 1.6 już niebawem może pojawić się wersji Global Offensive.


Tuscan jest jedną z najbardziej kultowych map w historii Counter-Strika. Gracze w wersji 1.6 pokochali tę mapę i niemal od początku premiery Global Offensive prosili o dodanie tego pola walki.

Niestety, początkowo Valve nie mogło tego zrobić, ponieważ nie mieli praw autorskich do Tuscana. Ich właścicielem jest jednak catfood, który od paru miesięcy pracuje nad tą mapą do CS:GO.

Zmienione Tuscan w CS:GO

Reklama

Autor opublikował w serwisie YouTube materiał, który prezentuje Tuscana. Plansza nieco różni się pod kątem kolorystycznym, jednak układ mapy prezentuje się niemal identycznie, jak w 1.6. Weterani Counter-Strika z pewnością poznają większą część uliczek.

Reklama

Video

Na minimapach możemy zobaczyć, że cała lokacja praktycznie się nie zmieniła. Po lewej stronie mapa z CS:GO, po prawej z 1.6:

Catfood jestem bardzo doświadczonym mapperem, a na swoim koncie ma już niejedną planszę do CS-a. W Counter-Striku mogliśmy zobaczyć Shipped i Ruby, które były stworzone przez tego twórcę. Z aktualnej puli dostępnych map – Engage jego autorstwa.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej