w

Prezydent Ukrainy pogratulował Natus Vincere zwycięstwa. To pokazuje jak ważny jest -sport

Słuchy o zwycięstwie Natus Vincere na Majorze doszły ukraińskiego prezydenta.


Sporty elektroniczne na najwyższym szczeblu stają się coraz bardziej istotną dziedziną na świecie. Zawodnicy Natus Vincere zwyciężyli wczoraj zawody Majora w Stockholmie, o czym słuchy doszły nawet prezydenta Ukrainy.

Z racji, że w szeregach Na`Vi są gracze z Ukrainy, Wołodymyr Zełenski pogratulował formacji sukcesu w swoich mediach społecznościowych.

Zawodnicy Na`Vi w CS:GO wyróżniają Ukrainę na mapie świata

Prezydent Ukrainy w swoim wpisie na Twitterze napisał:

Nasi e-sportowcy od dziesięcioleci zdobywają tytuły, wyróżniające Ukrainę na mapie świata. Wczorajszy dzień nie był wyjątkiem. Ukraińska drużyna Natus Vincere po raz pierwszy w swojej historii wygrała turniej Majora z CS:GO. Kolejny sukces, który wielu inspiruje!

Drużyna Natus Vincere, a przede wszystkim s1mple, rzeczywiście od wielu lat pokazują klasę na scenie CS:GO. Oczywiście nie można zapominać, iż Na`Vi tworzą również rosyjscy gracze, lecz Ukraina jest zdecydowanie mniej znanym i znaczącym państwem na arenie międzynarodowej. W związku z tym zawodnicy z tego kraju wyróżniają to państwo i skutecznie przypominają o jego istnieniu fanom CS:GO zza granicy.