w

Problem z wyciekiem pamięci na niestandardowych serwerach CSGO

Spora część społeczności CSGO rozgrzewa się na niestandardowych serwerach. Mogą mieć problem z wydajnością na tych mapach.


Niestandardowe serwery społeczności są sporą częścią Counter-Strike’a. Wielu graczy rozgrzewa się właśnie na tego typu mapach i właśnie ci użytkownicy mogą mieć problemy z wydajnością. Okazuje się, iż w CSGO występuje błąd, który powoduje tzw. “wyciek pamięci”. W wyniku tego problemu gracze mogą uzyskiwać na ekranie bardzo dziwne efekty lub też doświadczyć całkowitej awarii.

Na czym polega problem z wyciekiem pamięci w CSGO?

Zwykle większość programów ładuje wszystkie niezbędne składniki przed ich użyciem, co pozwala na normalne funkcjonowanie komputera, jednak gdy występuje problem z wyciekiem pamięci – gra cały czas obciąża nasze urządzenie.

Każdego dnia społeczność graczy znajduje w FPS-ie Valve nowe błędy, mimo, iż gra od 8 lat jest łatana. CS posiada mnóstwo błędów i prawdopodobnie nigdy wszystkie z nich nie zostaną załatane, ponieważ nierzadko na miejsce jednego błędu powstaje kilka innych. 3kliksphilip w jednym ze swoich materiałów sprzed 4 lat pokazał kilka znaczących błędów, które nie zostały osunięte do dziś:

Video

Problem z wyciekiem pamięci dotyczy przede wszystkim map, które zostały stworzone w dość nietypowy sposób. Mimo to, nadal ma ogromny wpływ na prywatne serwery dla których stanowi nie lada problem.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike