w

Profesjonalni gracze CSGO umawiają się, by nie używać niestandardowych modeli postaci. Te dają zbyt dużą przewagę

Umowa graczy FURII i Team Envy – drużyny umówiły się, by nie używać niestandardowych modeli postaci.


Podczas spotkania FURII i Team Envy w ramach ESL One: Road to Rio doszło do dość interesującego incydentu. Mianowicie – zawodnicy obu drużyn porozumieli się w sprawie niestandardowych modeli postaci. Gracze zarówno jednej, jak i drugiej strony zgodzili się korzystać wyłącznie ze standardowych modeli.

Zarówno społeczność, jak i profesjonalni gracze nie są zbyt zadowoleni z niestandardowych modeli, jakie wprowadzili deweloperzy.

Cała ta sytuacja pokazuje jak sporym problemem są niestandardowe modele postaci w Counter-Strike’u. Nawet gracze z profesjonalnej sceny uważają, iż mogą one utrudnić rozgrywkę i dać przewagę jednej ze stron.

Na poniższym zrzucie ekranu widzimy, iż jedna ze stron wzięła nawet przerwę techniczną – specjalnie po to, by zyskać czas na zmianę modeli.

Prawdopodobnie deweloperzy Valve tak szybko nie poprawią swoich modeli postaci i podczas casualowych rozgrywek będziemy musieli pogodzić się z tym problemem. Jest to o tyle przykre, że Gabe Newell i spółka umożliwiają przewagę osobom, które wydają pieniądze na CS-a.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike