w

Profesjonalny zawodnik CSGO rozegrał identyczną akcję jak rok temu. To nie było deja vu

To nie było déjà vu. Stewie2K powtórzył swoją akcję sprzed roku. Wyglądała dosłownie identycznie.


Counter-Strike: Global Offensive wydaje się być o tyle ciekawą grą, że prawie każde zagrania wygląda na swój sposób nieco inaczej. No, właśnie – prawie. Jake „Stewie2k” Yip powtórzył swoją akcję na Duście 2 sprzed roku, jednocześnie udowadniając, że w tym FPS-ie jednak możemy być świadkami dwóch sytuacji, które wyglądają identycznie.

Profesjonalny zawodnik prawdopodobnie zrobił to nieświadomie. Takie zagranie wynikało z jego game-sensu

Jak możemy zobaczyć na poniższym nagraniu – w pierwszej sytuacji Stewie pokonuje MICHA nożem, a następnie neutralizuje rywala w górnym trupie. W kolejnej sytuacji akcja wygląda identycznie, ale biorą w niej udział inni zawodnicy i… miała miejsce około rok temu.

Tak sytuacja wynikła przede wszystkim z game-sensu Yipa. Zawodnik zrobił to zapewne nieświadomie, jednak pomyślał w taki sam sposób, jak w ubiegłym roku. I oczywiście zadziałało to identycznie, bowiem jego przeciwnicy zarówno z pierwszego, jak i drugiego klipu zostali zaskoczeni.

Powyższe nagranie pokazuje, że Counter-Strike nie jest tak nieszablonową grą, jak nam się wydaje. Wiele sytuacji może się powtarzać, ale zwyczajnie zapominamy, że miały miejsce.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike