w

Profesjonalny gracz CSGO rozwiódł się z żoną. Wcześniej wyciekły jej zdjęcia i filmy 18+

Jeden z zawodników NAVI rozwiódł się właśnie z żoną. W sumie małżeństwem para była przez 4. miesiące.


Kilkanaście godzin temu w sieci pojawiło się oświadczenie, z którego wprost wynika, że Boombl4, zawodnik NAVI rozwiódł się ze swoją żoną – LiQueen. Oficjalnym powodem rozstania jest różnica zdań. Niesocjalnie chodziło o coś innego.

Dla społeczności CS:GO jest to o tyle ważne, że był to publiczny związek. Warto wspomnieć, że Boombl4 oświadczył się na scenie podczas PGL Stockholm Major 2021:

O co tak naprawdę mogło chodzić? Filmy, wsparcie Rosji etc.

Przede wszystkim “różnica zdań” podana jako powód mogła wynikać z tego, że LiQueen wyrażała poparcie dla Rosji. W swoich mediach społecznościowych wstawiała zdjęcia z rosyjską flagą, namalowaną na swojej twarzy. Było to zaledwie dwa tygodnie temu.

Trudno powiedzieć, czy własnie o tę różnicę chodziło, ale rozwody raczej nie trwają dwa tygodnie – a tyle własnie ma to zdjęcie. Kilka miesięcy temu, jeszcze w 2021 wyciekła cała masa filmów, zdjęć 18+ z LiQueen w roli głównej. Prawdopodobnie chodziło również o to.

Filmów oczywiście nie możemy pokazać, ale w sieci jest ich całkiem sporo i nie są one trudne do wyszukania. Ludzie od razu porównywali pieprzyki etc. i nie było większych wątpliwości.

Prawdopodobnie nigdy ludzie nie dowiedzą się, o co chodziło naprawdę, natomiast LiQueen zdementowała, że głównym aspektem całego związku były pieniądze. Gracz miał swoje, a LiQueen nie miała do nich żadnego dostępu. Para oszczędzała na willę i w zasadzie nie wydawała zbyt wiele.