w

Profesjonalny zawodnik CSGO powstrzymuje 3 rywali deaglem i pozwala wygrać mapę

Niesamowita akcja ropza na Nuke’u podczas spotkania z Astralis. Estończyk z łatwością pokonuje trzech raszujących przeciwników za pomocą deagle’a.


Robin „ropz” Kool dał naprawdę świetny pokaz swoich umiejętności w meczu z Astralis. 21-letni zawodnik był jednym z najskuteczniejszych graczy w całym spotkaniu. Na pochwałę zasługuje podczas jednej z ostatnich rund na Nuke’u, kiedy po błędzie taktycznym frozena wyeliminował trzech swoich przeciwników. Jednocześnie pozwolił swoim kolegom z drużyny na zwyciężenie rundy.

Ta runda mogła zostać zwyciężona tylko dzięki świetnemu zagraniu ropza

Po błędzie taktycznym frozena, który pośpieszył się z strzałami do swoich przeciwników, ropz został sam na pięciu raszujących przeciwników. Mimo to, postanowił pozostać na swojej pozycji, co bardzo mu się opłaciło. Dzięki temu gracz wyeliminował trzech rywali, co znacząco zwiększyło szansę na zwycięstwo jego kolegów z drużyny.

Ponownie umiejętności Robina „ropza” Koola i całego mousesports będziemy mogli obserwować już dziś o godzinie 16:25. Zawodnicy rozegrają kolejne spotkanie w ramach turnieju ESL Pro League Season 11 Europe przeciwko Fnatic.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike