w

Summit1g wyśmiewa CSGO za tak późne znerfienie Kriega. Wskazuje, że to tylko przez Valoranta

Summit1g wyśmiał Valve za to, że tak późno znerfili Kriega. Według niego powodem takiej decyzji było rosnące zainteresowanie Valorantem.


Dzisiejszej nocy Valve postanowiło wydać aktualizację, która spełniła prośbę wielu graczy Counter-Strike’a: Global Offensive. Mowa tu oczywiście o znerfienie Kriega, o którego osłabienie społeczność prosiła naprawdę długi czas. Summit1g wyśmiał deweloperów, iż postanowili podjąć takie kroki dopiero w momencie, kiedy Valorant zaczął stanowić poważne zagrożenie.

Summit1g skierował naprawdę mocne słowa w kierunku deweloperów Valve

Summit1g wiele razy krytykował Kriega, a jego słowa popierała naprawdę spora część społeczności Counter-Strike’a. Teraz, gdy potencjalnym zagrożeniem do FPS-a Valve stał się Valorant – deweloperzy postanowili wdrożyć zmiany, o które proszono.

Były zawodnik Global Offensive zadawał na swoim streamie jedno, znaczące pytanie:

Jak długo to było spie***one?

Streamer porównał również całą sytuację do dwóch stoisk z lemoniadą – jedną należącą do CSGO, drugą do Valoranta. Według niego „lemoniada” należąca do Valve stworzyła sobie „g*wnianą reputację” i nie będzie skory do jej ponownego spróbowania.

Poirytowanie summita1g wydaje się być naprawdę słuszne i trzeba przyznać, że były profesjonalny zawodnik ma rację. Valve będzie musiało bardzo się postarać, aby móc na jednym poziomie rywalizować z Valorantem.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike