w

Prosty mołotow na przejęcie BS-a A na Inferno w CSGO. Jest naprawdę skuteczny

Warto nauczyć się kilku granatów na każdą z map. Potrafią dać znaczącą przewagę nad przeciwnikiem.


Mniej doświadczeni gracze Counter-Strike’a: Global Offensive bardzo często mają problem z korzystaniem z granatów w grze. Zwykle zwyczajnie nie wiedzą jak je wykorzystać, aby skutecznie przeszkodzić swoim przeciwnikom lub dać sobie nad nimi przewagę. W związku z tym warto nauczyć się kilku granatów, które naprawdę mogą ułatwić wygranie rundy, zwłaszcza na Inferno, czyli jednym z trudniejszych pól walki.

Prosty granat na cmentarz na Inferno. Jak go wykonać?

Na poniższym filmiku można zobaczyć jak należy rzucać koktajl mołotowa na cmentarz i jaki jest jego prawidłowy zasięg. To bardzo skuteczny granat, ponieważ miejscówka ta jest często zajmowana, zarówno przez terrorystów, jak i antyterrorystów. Dzięki niemu w prosty sposób można ich wyeliminować, a przynajmniej wykurzyć na inną pozycję. Mimo to nie mają oni zbyt wielu możliwości ucieczki.

Granat działa zarówno na serwerach 64, jak i 128 tickrate, a ponadto może sie przydać na dosłownie każdym poziomie rozgrywki. Warto się go nauczyć, ponieważ w dość wielu przypadkach może okazać się przydatny, a przede wszystkim skuteczny.